Франшиза UDC Consulting

Пропозиція для запуску власної справи у сфері бухгалтерських послуг. Допоможемо започаткувати власну справу з готовою розробленою системою та активною підтримкою діяльності.

Відкривай власну справу, свій бізнес. Працюй з комадою UDC. Молодий бухгалтер - початківець, або ж професіонал своєї справи, разом у нас не буде перепон у досягенні спільних цілей.

Що ми пропонуємо?

Ви відкриваєте власну справу. Ваш бізнес це надання бухгалтерських послуг. А ми вам в цьому всебічно допомагаємо.

Чіткий алгоритм роботи. Єдине, що потрібно запам'ятати: ви просто шукаєте клієнта (або він сам вас знаходить) та працюєте ні за що не хвилюючись. Власний клуб з клієнтів та партнерів. Надамо доступ до співпраці. Система обслуговування клієнтів, на будь якій з філій UDC. Як? розкажемо! Потрібен сайт, реклама, соціальні мережі? У вас уже є все, наше з вами все. Підтримаємо ведення вашої власної справи. Від базових інструкцій до особистого куратора та наставника.

Відмінну якість послуг, систему контролю та навчання фахівців - професіоналів. Ми завжди відстоюємо інтереси клієнтів. І клієнти, звертаючись саме до нас, про це знають. Всі партнери нашої компанії розуміють, наскільки важлива якість твоїх послуг. UDC - це ми з вами, разом.

Наш досвід. 13 років на ринку бухгалтерських послуг. Підскажемо, на що слід сфокусувати сили, де бути особливо обережним та як не повторити чужих помилок.

Підтримку клієнтської бази. Вашими клієнтами будуть, як невеликі приватні компанії та приватні підприємці, так і державні та громадські організації. Можливість розширюватися, залучати нових фахівців з інших сфер, укладати партнерські угоди з банками, компаніями, бізнесом та розширювати таким чином і перелік послуг, і клієнтську базу - все призводить до збільшення вашого доходу.

Бізнес - партнери нашого клубу UDC

incomm.space

incomm.space

Твій діджитал консультант WEB дизайн та розробка Створення сайтів Послуги перекладу Брендинг та айдентика Знижки: -10% — Розробка сайту -15% — Створення логотипу -10% — послуги перекладу (англ.)   Контакти  

Дізнатися більше
УЖНЕТ

УЖНЕТ

Інтернет для корпоративних клієнтів Резервування каналів: форс-мажори з однією лінією — підключіть другу! Розширена оперативна клієнтська підтримка Підключаємо швидкість Інтернету під ваші потреби Надійна та захищена лінія передачі даних Знижки: -10% -послуги доступу до мережі інтернет, для бізнесу. Контанкти

Дізнатися більше
SMR ARTNERS

SMR ARTNERS

Юридичні послуги. Захист інтересів клієнта у трудовому спорі Знижки: Безкоштовна попередня консультація. Контанкти

Дізнатися більше
Приватний нотаріус. Реєстраційні послуги для ЮО та ФОП

Приватний нотаріус. Реєстраційні послуги для ЮО та ФОП

Знижки: -10% -посвідчення підписів, реєстраційні дії. Контанкти

Дізнатися більше
ПОРТО ФРАНКО

ПОРТО ФРАНКО

Митно — брокерські послуги. Знижки: -15% — послуги з розмитнення автомобіля -10% — Брокерська діяльність Контанкти

Дізнатися більше
  • 1
  • 2

Хмарне рішення 1С (BAS)

Віддалений робочий стіл, сервіс оренда "1С і BAS". Все онлайн. Бухгалтеру більше не потрібно думати, як і в якій програмі вести облік. Оновлюється автоматично.

Підтримка центрального офісу

Виникло суперечливе питання від клієнта? Жодних хвилювань. Ми консультуємо по будь-яких ситуаціях, які виникли в процесі обслуговування.

Супровід поточної роботи

Ви користуєтесь нашими шаблонами документів та напрацювань (договори, контракти, схеми роботи та управління бізнесом для клієнтів).

Проведення навчання

UDC проводить навчання бухгалтерів - партнерів, тематичні семінари та тестування роботи. Тому що якість - наш пріоритет.

Трішки більше інформації

На старті нашої спільної роботи вам буде потрібно офісне приміщення. З першого дня вашої роботи — ви профі, не фрілансер. Першочерговим завданням буде налагодження всіх бізнес-процесів і взаємодіє з клієнтом. Працівники будуть потрібні згодом. При виході на хороший прибуток.

Обов’язкова наявність суб’єкта господарювання (ТОВ, ФОП). Але зареєструвати його можна після укладення договору з нами.
Попередній досвід роботи в бухгалтерії обов’язковий. 
Обов’язкова готовність до дотримання наших інструкцій і стандартів, згідно правил роботи франшизи.

 -підприємства оптової та роздрібної торгівлі
— кафе і ресторани
— підприємства сфери послуг
— малий бізнес
— виробничі компанії
— IT компанії
— турфірми і готельний бізнес
— представництва іноземних компаній

Навчання проходить в головному офісі нашої компанії в Ужгороді. Але для тих, у кого виникають складнощі з поїздкою, ми організуємо онлайн-навчання.На очному навчанні з кожним партнером крім введення в курс справи, формування уявлення про бізнес-процеси і методи отримання доходу, ми індивідуально формуємо етапи подальшої взаємодії, визначаємо зони відповідальності і розставляємо терміни і обов’язки по запуску бізнесу.

Після навчання ви, як партнер приступаєте до запуску під чуйним контролем свого персонального куратора від нашої компанії.

Клуб створено з метою обміну послугами та інформацією для бізнесу.
Кожен учасник Клубу має право скористатися умовами співпраці з партнерами.
Отримати Клубну картку можливо при укладенні договору бухгалтерського обслуговування з ТОВ «ЮДС КОНСАЛТИНГ».

Від ключів ЕЦП, до реєстрації торгової марки, все працює, як годинник. Центральний офіс, при підписанні договору франшизи, надає всю партнерську базу центрального офісу, напевно, всіх послуг, з якими може зіткнутися бізнес. 

За допомогою мережі франчайзингу ми збільшуємо частку своєї присутності на ринку  бухгалтерських послуг. Франчайзинг дає нам можливість працювати з компаніями, представництва яких знаходяться в різних містах, і для них важливо працювати з єдиним постачальником бухгалтерських послуг. При наявності партнера на тій чи іншій території — ми передаємо йому нашого клієнта, на повне обслуговування.

Кожен з  партнерів користується єдиним сайтом центрального офісу. Реклама в мережі інтернет та за його межами, так так само ініціюється центральним офісом.

Перший — пушуальний внесок. Це сума коштів в розмірі обумовлених з партнером, які франчайзі сплачує за вступ до клубу франшизи UDC. В цей платіж входить: вивіска UDC, рекламні та презентаційні  матеріали, навчання, підключення до всіх сервісів франшизи.
Другий це — роялті. Платіж в розмірі 7% від вашого доходу. Сюди включені; витрати на рекламну кампанію, розвиток та впровадження нових продуктів/систем франшизи. Адже ми розвиваємось постійно. Даний платіж сплачується починаючи з 4-го місяця, нашої з вами діяльності. Тобто, ви виходите на прибуток — починаємо рухатись в перед.