Франшиза UDC

Багаторічний досвід перетворюється у дещо більше. Перша у своєму роді франшиза бухгалтерських послуг.

Твій власний бізнес у сфері бухгалтерських послуг.

Що пропонуємо

Відкрий власний бізнес

Наша ціль це надання якісних бухгалтерських послуг. Ми  забезпечимо всебічну підтримку будь-яких бізнес процесів — від консультацій до навчання.

Наш досвід

13 років на ринку бухгалтерських послуг. Підскажемо, на що слід звернути увагу, де бути особливо обережним та як не робити простих помилок.

Чіткий алгоритм роботи

Ви просто шукаєте клієнта, надаєте якісне обслуговування та розвиваєте свою справу. Всім іншим займаємось ми — від сайту до реклами у соціальних мережах. Від базових інструкцій до особистого куратора та наставника.

Підтримка клієнтської бази

Вашими клієнтами будуть, невеликі приватні компанії, приватні підприємці, державні та громадські організації. Можливість розширюватися, залучати нових фахівців з інших сфер, укладати партнерські угоди з банками, компаніями, бізнесом та збільшувати таким чином перелік послуг і клієнтську базу – це масштабування та розвиток вашого бізнесу.

Детальна інформація

Старт роботи, офіс і персонал

На початку роботи, вам буде потрібно офісне приміщення. З першого дня — ви профі, не фрілансер. Першочерговим завданням буде налагодження всіх бізнес-процесів і взаємодії з клієнтом. Працівники будуть потрібні згодом. При виході на хороший прибуток.

Які вимоги до партнерів (франчайзі)?

Обов’язкова наявність суб’єкта господарювання (ТОВ, ФОП). Також, зареєструвати його можна після укладення договору з нами. Попередній досвід роботи в бухгалтерії обов’язковий. Готовність дотримувати стандартів та правил умов франшизи.

Хто будуть ваші клієнти?

  • Підприємства оптової та роздрібної торгівлі
  • Кафе і ресторани
  • Підприємства сфери послуг
  • Малий бізнес
  • Виробничі компанії
  • ІT компанії
  • Турфірми і готельний бізнес
  • Представництва іноземних компаній

Навчання та підтримка. Як стартуємо?

Навчання проходить в головному офісі нашої компанії в Ужгороді. Але для тих, у кого виникають складнощі з поїздкою, ми організуємо онлайн-навчання. На очному навчанні з кожним партнером крім введення в курс справи, формування уявлення про бізнес-процеси і методи отримання доходу, ми індивідуально формуємо етапи подальшої взаємодії, визначаємо зони відповідальності і розставляємо терміни і обов’язки по запуску бізнесу.

Після навчання у вас власний бізнес — нарешті!

Що таке клуб UDC?

Клуб UDC це бізнес-спільнота. Детальніше на сторінці клубу.

Куди мені звертатися за додатковими послугами для клієнта?

Всі процеси які потребує бізнес — від ключів ЕЦП, до реєстрації торгової марки — все працює, як годинник. При підписанні договору франшизи, ви отримуєте доступ до повної партнерсьої бази. Напевно, всіх послуг, з якими може зіткнутися ваш клієнт.

Ви головні на вашій території

У вашому місті ви головний і єдиний партнер.

Хто займається сайтом та рекламною кампанією?

Кожен з партнерів користується єдиним сайтом головного офісу. Реклама в мережі інтернет та за його межами, теж ініціюється головним офісом.

Скільки це коштує?

Перший — паушальний внесок. Це сума коштів в розмірі обумовлених з партнером, які франчайзі сплачує за право користування франшизою UDC. В цей платіж входить: користування ТМ UDC, рекламні та презентаційні матеріали, навчання, підключення до всіх сервісів франшизи.

Другий — роялті. Платіж в розмірі 7% від вашого доходу. Сюди включені; витрати на рекламну кампанію, розвиток та впровадження нових продуктів/систем франшизи. Даний платіж сплачується починаючи з 4-го місяця, нашої з вами діяльності. Тобто, ви виходите на прибуток — починаємо рухатись в перед.